Spoštovani starši in dragi devetošolci!

V ponedeljek, 25.5.2020, se tudi za vas odpirajo šolska vrata. Kot veste, bo pouk potekal po prilagojenem urniku, ki si ga ogledate spodaj, tukaj pa še nekaj napotkov, da bo delo potekalo čim lažje:

–  v šolo pridite povsem zdravi,
– v šolo vstopajte posamezno na stranskem vhodu, v garderobi se preoblečete in preobujete in odidete v svojo učilnico,
– oba razreda sta pri vseh urah pouka razdeljena v tri skupine, kot pri MAT, SLJ in TJA;
– v prostorih šole upoštevajte pravila higiene umivanja rok, kihanja, kašljanja…,
– za odhod na malico in kosilo potrebujete zaščitno masko.
Veselimo se ponovnega srečanja z vami!
Ravnatelj in učiteljski zbor

Prilagoditve urnika za 9. r

PONEDELJEK

  1.       SKUPINA  – učilnica BIO 2. SKUPINA – učilnica SLJ 2 3. SKUPINA – učilnica SLJ 1
1. GEO SLJ (Potočnik) SLJ (Zorko)
2. GEO SLJ (Potočnik) SLJ (Zorko)
3.                            SLJ (Štravs) GEO ŠPO (Tončič)
4.                            SLJ (Štravs) GEO ŠPO (Tončič)
5. MAT (Frece) MAT (Kodrin) MAT (Gajšek)
6. MAT (Frece) MAT (Kodrin) MAT (Gajšek)

 

TOREK

  1.       SKUPINA – učilnica BIO 2. SKUPINA – učilnica SLJ 2 3. SKUPINA – učilnica SLJ 1
1. MAT (Frece) MAT (Kodrin) MAT (Gajšek)
2. MAT (Frece) MAT (Kodrin) MAT (Gajšek)
3. TJA  (Kalan) TJA (Drešček) TJA (Palčnik)
4. TJA (Kalan) TJA (Drešček) TJA (Palčnik)
5. RU (Drešček, Koželj – telovadnica) RU (Drešček, Koželj – telovadnica) RU (Drešček, Koželj – telovadnica)
6.      

 

SREDA

  1.SKUPINA – učilnica BIO 2. SKUPINA – učilnica SLJ 2 3. SKUPINA – učilnica SLJ 1
1. TJA (Kalan) TJA (Drešček) TJA (Palčnik)
2. LUM KEM GEO
3. FIZ KEM GEO
4. FIZ LUM BIO
5. GUM PRIPRAVE NA VALETO  (Drešček, Koželj) BIO
6.

 

 ČETRTEK

  1.       SKUPINA – učilnica BIO 2.SKUPINA – učilnica SLJ 2 3. SKUPINA – učilnica SLJ 1
1. SLJ (Štravs) SLJ (Potočnik) SLJ (Zorko)
2. SLJ (Štravs) SLJ (Potočnik) SLJ (Zorko)
3. ŠPO (Adžić) FIZ GUM
4. ŠPO (Adžić) FIZ PRIPRAVE NA VALETO (Drešček, Koželj)
5. PRIPRAVE NA VALETO (Drešček, Koželj) ŠPO (Artnak) FIZ
6.

 

 PETEK

  1.       SKUPINA – učilnica BIO 2.SKUPINA – učilnica SLJ 2 3. SKUPINA – učilnica SLJ 1
1. KEM GUM ZGO
2. KEM ŠPO (Artnak) ZGO
3. ZGO BIO LUM
4. ZGO BIO FIZ
5. BIO ZGO KEM
6. BIO ZGO KEM